Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum

Pazar -15:15

 


Dünyayı Geziyorum Dubrovnik Bölümü İzle

26 Kasım 2017, Pazar

TAŞ EVLER VE BENZERSİZ DOĞANIN UYUMU HIRVATİSTAN’DA

Dünyada gezilmeye ve görülmeye değer ne varsa Dünyayı Geziyorum’da ekrana geliyor. Özlem Tunca bu hafta Hırvatistan’daki serüvenine devam ediyor.

Dünyanın farklı köşelerinden farklı yaşam tarzlarını ekrana getiren Dünyayı Geziyorum bu hafta tarih ve doğanın iç içe olduğu Hırvatistan’dan eşsiz manzaraları ekrana taşıyacak. Özlem Tunca ilk olarak ada turuna çıkacak. Yılın dört mevsimi düzenlenen bu turlar sayesinde görülebilen adalardan yemyeşil manzaralar izleyicileri kendisine hayran bırakacak. Kolocep Adası’na giden Dünyayı Geziyorum ekibi adanın tertemiz plajlarını gezecek. Doğal bir yaşamın hüküm sürdüğü adada tarihi evleri ziyaret eden Tunca, Hırvatistan’daki yaşamı Dünyayı Geziyorum’da anlatacak.

Özlem Tunca daha sonra rotasını tarihi Stone Kasabası’na çevirecek. Taş yapıların hüküm sürdüğü kasabanın sokaklarını dolaşan Dünyayı Geziyorum ekibi kasabanın tarihi binalarını yakından inceleyecek. Dünyanın ikinci büyük surlarında bir gezintiye çıkan Tunca, yaklaşık yedi kilometre uzunluğundaki surların yapılış amacını ve bugüne kadar nasıl korunduğunu izleyiciye aktaracak.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

***

ÖZLEM TUNCA VE  MİNİK GEZGİN YAKUPCAN’IN DÜNYA TURU

Gezi programlarına yeni bir soluk getiren Özlem Tunca, küçük gezgin oğlu Yakupcan’ın da eşlik ettiği Dünyayı Geziyorum’ Kanal 7’de olmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanını gezip farklı kültürleri ekrana taşıyan Dünyayı Geziyorum, izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Adım adım dünyayı keşfe çıkaran ‘Özlem Tunca’ yeni seyahat rotaları ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Bilinmeyen kültürleri, gelenekleri ve yaşamları ekrana getiren Özlem Tunca, minik oğlu Yakupcan’la çocuklu ailelerin kafalarında oluşan soru işaretlerini gideriyor. Eşsiz doğa manzaraları, tarih kokan sokaklar, önemli mimari yapıtlar, dünya mutfağından ilginç lezzetler ve farklı inanışlara ait ritüller Dünyayı Geziyorum’da yer alıyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve heyecan yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’  herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini de ekrana taşıyor.

Oturdukları yerden dünyayı gezmek isteyenlerin programı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

Dünyayı Geziyorum programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yönetmen : Yasin Esirgenç

Hazırlayan ve Sunan : Özlem Tunca Esirgenç

Görüntü Yönetmeni : Yasin Esirgenç

Yapım : Mert Film

Facebook Sayfası : facebook.com/dunyayigeziyorum

Twitter Sayfası : twitter.com/dunyayigeziyorum

Insatagram Sayfası: Instagram .com/dunyayigeziyor

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE