Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum

Pazar -15:15


22 Nisan 2018, Pazar

ATLANTİK OKYANUSU’NDA KÖPEK BAKLIKLARI İLE DALIŞ HEYECANI

Dünyada gezilmeye ve görülmeye değer ne varsa Dünyayı Geziyorum’da ekrana geliyor. Özlem Tunca bu hafta Güney Afrika turuna kaldığı yerden devam ediyor. Vahşi doğada safari keyfi, Hermanus Kasabası’nın güzellikleri ve daha fazlası Cape Town gezisinde olacak.

Dünyanın farklı köşelerinden farklı yaşam tarzlarını ekrana getiren Dünyayı Geziyorum bu hafta Cape Town’un, Hermanus kasabasını ekrana getirecek. Özlem Tunca izleyicilere Atlantik Okyanusu’nun derinliklerinde köpek balıklarıyla heyecanlı bir dalış tecrübesi yaşatacak. Ayrıca Tunca at üstünde vahşi doğada ceylan, deve kuşları ve antiloplar eşliğinde safari yapacak. Hint ve Atlantik Okyanusu’nun birleştiği 260 metre yüksekliğindeki tarihi deniz fenerine de çıkan Özlem Tunca, mavi ve yeşilin birleştiği eşsiz manzarayı izleyicilere sunacak.

Cape Town’un şehir merkezinde bulunan farklı ırklardan Müslümanların yaşadığı rengârenk müstakil evler, Afrika’ya özgü etnik süs eşyalarının satıldığı ufak dükkânlar Dünyayı Geziyorum’da olacak.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

***

DÜNYAYI GEZİYORUM İLE DÜNYA TURU

Gezi programlarına yeni bir soluk getiren Özlem Tunca ve küçük gezgin oğlu Yakupcan’ın da eşlik ettiği Dünyayı Geziyorum bu hafta iki ülkeyi birden evlerinize getiriyor. Dünyanın dört bir yanını gezip farklı kültürleri ekrana taşıyor.

Adım adım dünyayı keşfe çıkaran ‘Özlem Tunca’ yeni seyahat rotaları ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Bilinmeyen kültürleri, gelenekleri ve yaşamları ekrana getiren Özlem Tunca, minik oğlu Yakupcan’la çocuklu ailelerin kafalarında oluşan soru işaretlerini gideriyor. Eşsiz doğa manzaraları, tarih kokan sokaklar, önemli mimari yapıtlar, dünya mutfağından ilginç lezzetler ve farklı inanışlara ait ritüller Dünyayı Geziyorum’da yer alıyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve heyecan yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’  herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini de ekrana taşıyor.

Oturdukları yerden dünyayı gezmek isteyenlerin programı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

Dünyayı Geziyorum programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yönetmen : Yasin Esirgenç

Hazırlayan ve Sunan : Özlem Tunca Esirgenç

Görüntü Yönetmeni : Yasin Esirgenç

Yapım : Mert Film

Facebook Sayfası : facebook.com/dunyayigeziyorum

Twitter Sayfası : twitter.com/dunyayigeziyorum

Insatagram Sayfası: Instagram .com/dunyayigeziyor

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE