Başkent Kulisi

Her Pazar 10:00

Video Galerisi ______________________________________________________________________________

22 Ekim 2017, Pazar

HAYATİ YAZICI GÜNDEMİ DEĞERLENDİRİYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli konu başlıklarını, siyasi isimlerle birlikte ele alıyor. Mehmet Acet bu hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’yı ağırlayacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Siyaset, ekonomik ve toplumsal meselelerin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi’nde bu hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile birlikte ülke gündeminde yaşananlar ele alınacak.

Mehmet Acet ve Hayati Yazıcı, Amerika ile yaşanan vize krizinde gelinen noktayı, istifası beklenen belediye başkanlarının son hamlelerini ve TSK’nın İdlib’te gerçekleştirdiği operasyonu Rize’den gerçekleşecek olan Başkent Kulisi’nde değerlendirecek.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE